Trainingsschema

Trainingsschema seizoen 2019 – 2020

 

Opmerkingen:

 

  • De training van Sportclub Irene 1 start op Zondag 4 augustus, alle overige teams starten op Maandag 19 augustus met de trainingen.
  • Teams die eerder of later willen starten met de trainingen dienen dit tijdig te overleggen met Cyriel Wilmsen..
  • Teams die ingedeeld staan op veld 8 zullen, zolang de lichtomstandigheden het toelaten, trainen op veld 8.
  • Zodra dit i.v.m. licht niet meer mogelijk is gaan ze trainen op veld 4.
    Voor alle overige teams is het niet toegestaan te trainen op veld 4 of voor de wedstrijden in te spelen.
  • Teams die ingedeeld staan op veld 5 + tussenstrook of veld 6 + tussenstrook moeten onderling afspraak maken hoe ze het veld indelen tijdens de training.
  • Verzoek is aan alle teams zich ten alle tijden te houden aan het schema. Ga dus niet op een ander tijdstip of veld trainen of maak geen gebruik van een ander kleedlokaal. Wil men eenmalig op een ander tijdstip trainen neem dan contact op met Cyriel Wilmsen om te kijken of het mogelijk is.
  • Teams, die  besluiten, om 1 keer per week te trainen worden verzocht dit z.s.m. door te geven aan Cyriel Wilmsen.  Ook teams die eventueel om 17:30 uur willen trainen worden verzocht dit z.s.m. door te geven.
  • Leiders zijn verplicht om in de kleedlokalen aanwezig te zijn en als laatste het lokaal te verlaten.
  • Laat geen waardevolle spullen achter in de kleedlokalen.
  • De kleedlokalen dienen via de uitgang van Sportclub Irene verlaten te worden en niet via de uitgang van TSC ’04.
    De route naar veld 7 en 8 loopt via het complex van Sportclub Irene. Loop alleen op het daarvoor bestemde pad en loop niet over de velden van TSC ’04.
  • Veld- en kleedlokaalindeling kan i.v.m. wedstrijden en/of extra trainingen wel eens afwijken. Raadpleeg altijd voor aanvang training de schermen.
  • Als er een training om welke reden dan ook komt te vervallen dient de leider/trainer dit tijdig door te geven aan Cyriel Wilmsen..
  • Voor opmerkingen en vragen over het trainingsschema dient de trainer/leider contact op te nemen met Cyriel Wilmsen.
Veld- en kleedlokalenindeling seizoen 2019-2020
Maandag
TijdTeamKleedlokaalVeld
18:00 - 22:00MeisjesScheids 1+2n.v.t.
18.00 - 19.00JO9-3/45.6+TUSSENSTR
18.00 - 19.00JO9-56+TL6+TUSSENSTR
18.00 - 19.00JO9-1/226+TUSSENSTR
18.00 - 19.00JO8-1/235
18.00 - 19.00JO8-3/445
18.00 - 19.30JO13-677
18.00 - 19.30JO13-587
18.30 - 19.30JO10-3/418./4.
18.30 - 19.30JO10-1/218./4.
19.00 -20.30JO15-596
19:00-20:30JO15-3116
19:00-20:30JO13-3135
19.00 - 20.30JO13-4145
20.00 - 21.30MO15-16+TL7
20.30 - 22.00JO17-346
20.30 - 22.00JO17-435
20.30 - 22.00JO17-525
Dinsdag
TijdTeamKleedlokaalVeld
18:00 - 22:00MeisjesScheids 1+2n.v.t.
18.00 - 19.00JO11-1/41.8./4.
18.00 - 19.00MO13-126
18.00 - 19.30JO13-266
18.00 - 20.00KEEPERS147
18.30 - 20.00JO13-137
18.30 - 20.00JO15-145
18.30 - 20.00JO15-255
19.00 - 20.30JO19-176
19.30 - 21.00JO15-486
19.30 - 20.30KEEPERS SELECTIE15+TUSSENSTR
20.00 - 21.30JO17-197
20.00 - 21.30JO17-2117
20.00 - 21.30SELECTIE15
Woensdag
TijdTeamKleedlokaalVeld
18:00 - 22:00MeisjesScheids 1+2n.v.t.
18.00 - 19.00JO9-3/456+TUSSENSTR
18.00 - 19.00JO9-566+TUSSENSTR
18.00 - 19.00JO9-1/226+TUSSENSTR
18.00 - 19.00JO8-1/235
18.00 - 19.00JO8-3/445
18.00 - 19.00JO775+TUSSENSTR
18.00- 19.30JO13-587
18.30 - 19.30JO10-1/218./4.
18.30 - 19.30JO10-3/418./4.
18.00 - 19.30JO13-697
19.00 - 20.30JO15-5115
19.00 - 20.30JO13-4146
20.00 - 21.30JO17-335
20.00 - 21.30JO17-447
20.00 - 21.30JO17-557
20.30 - 22.00LAGE SENIOREN16
20.30 - 22.00VETERANEN B25
Donderdag
TijdTeamKleedlokaalVeld
18:00 - 22:00MeisjesScheids 1+2n.v.t.
18.00 - 19.00JO11-1/41.8./4.
18.00 - 19.00MO13-126
18.00 - 19.30MO15-136
18.00 - 19.30JO15-145
18.00 - 19.30JO15-25.5
18.30 - 20.00JO13-267
18.30 - 20.00JO13-177
19.00 - 20.30JO19-186
19.30 - 21.00JO15-496
19.30 - 21.00JO15-3115
20.00 - 21.30JO17-113.7
20.00 - 21.30JO17-2147
Vrijdag
TijdTeamKleedlokaalVeld
18:00 - 22:00MeisjesScheids 1+2n.v.t.
19.00 - 21.30LAGE SENIOREN37
19.30 - 21.30LAGE SENIOREN47
19.30 - 21.003DE26
19.30 - 21.00SELECTIE15